Puidust hooneelementide tootmine ja müük

Ehitusmaterjalide müük

Seinaelemendid (välis ja siseseinad)

Pakume seina elemente vastavalt tellija projektile maksimaalses valmiduses, elementides kasutatavad materjalid on sertifitseeritud vastava materjali tootja poolt.

Fassaadielemendi välisviimistlusena saab kasutada kõiki levinud fassaadiviimistlusvõimalusi: kivivooder, krohv, ehitusplaat, vineer, puitlaudis jne.

Projekti baasil saame koostada hinnapakkumise elementide tootmiseks. Kui oleme tingimustes kokku leppinud, siis saame allkirjastada lepingu ning alustada tootmisega.

Seinaelemendid
Katuseelemendid

Katuseelemendid

Tehases valmistatud katuseelemente saab kasutada praktiliselt kõikide hoone tüüpide puhul: eramajad, kortermajad, saunad, suvilad, abihooned, tootmishooned jms. Katuseelementidest katuse ehitus on kordades kiirem traditsioonilistest ehitusplatsil tehtavatest katusetöödest.

Katuseelementide konstruktsioon sõltub katuse tüübist, kaldest, mõõtudest ja katusealuse ruumi suurusest ning otstarbest: kas on külm või soe pööning, mansardkorrus jne.

Katuseelemente saab tellida erinevas komplekteerituse astmes. Arca Nova Majatehas toodab katuseelemente laiusega kuni 2,7 m ja pikkusega kuni 12 m.

Vaata lähemalt siit: Katuseelemendid

Katusefermid

Fermide valmistamisel kasutame ainult kuivatatud hööveldatud ja tugevus-sorteeritud puitu, mis vastavad eurostandardile ja tugevusklassile.

Meie majatehases saab valmistada katuseferme pikkusega kuni 14 meetrit. Fermi valmistamiseks kasutatakse spetsiaalset pressi. Katusefermide pakkimisel kinnitatakse nad omavahel metalllindiga.

Tehases toodetud katusefermid sobivad igale hoonele.

Vaata lähemalt siit: Katusefermid

Katusefermid

ELEMENTMAJAD – PUITMAJAD

Capjon-Park-2

UUSARENDUSED - KORTERELAMUD

Meie tootevalikusse kuuluvad: korterelamud, korruselamud (üle 2 korruse), ridaelamud ja paarismajad.

KINNISVARAARENDAJALE

korterelamud
korruselamud üle 2 korruse

Iga koostöö saab alguse kliendi vajadusest ja projektist.
Projekti baasil saame koostada hinnapakkumise elementide tootmiseks. Kui oleme tingimustes kokku leppinud, siis saame allkirjastada lepingu ning alustada tootmisega.

Tootmine toimub kontrollitud tingimustes. Elamute ehitamiseks kasutame tööstuslikku meetodit, kus välisseinaelementidest ja katuseelementidest või katusefermidest koosnev komplekt valmib tehase tingimustes meistrite valvsa pilgu all.

Et tutvuda meie projektidega, siis vaata siia. Erisoovide puhul saab kõigile projektidele lisada individuaalseid lahendusi.

Arca Nova Grupp omab aastatepikkust kogemust monteeritavate puitkonstruktsioonide projekteerimise, tootmise ja ehitamisega. Meie tootevalikusse kuuluvad: korterelamud, korruselamud (üle 2 korruse), ridaelamud ja paarismajad. Samuti kuuluvad antud tooterühma ühiskondlikud hooned nagu kontorihooned, raamatukogud, lasteaiad, sotsiaalmajad jms.

Toodame erinevaid puitmaja konstruktsioonelemente.Põranda, seina, vahelae ja katuse elemente.

Meie projektid leiad siit:

 

Puidust hooneelementide tootmine ja müük