Arca Nova Element OÜ – kuulub Norra gruppi Arca Nova Gruppen, mis on omas piirkonnas kinnisvaraarendus ja ehituse valdkonnas üks tuntud ja usaldusväärne tegija. Turul oldud 10 aastaga on ehitatud mitmeid elurajoone ja majade gruppe.

Peamiseks toodanguks on kuni kolmekorruselised kortermajad, aga ka eramajad, suvilad, saunad, garaazid jt hooned.Tootevalikut laiendatakse pidevalt, töötades välja erinevaid lahendusi.

Tänu elementsüsteemi suurele paindlikusele ja Norra inseneride 25 aastasele kogemusele saab meie projekteerija alati leida sobiva lahenduse kliendi soovidele ja vajadustele, ilma suurte lisakuludeta. Kuna see süsteem on kindel ja läbi töötatud koos klientidega, loodame abiks olla ka kõige nõudlikumale kliendile.
Peamiselt oleme oma tooteid turustanud Norras, kuid plaanime ka Eestis müüki suurendada.

Põhjuseid, miks inimesed ostavad endale elementmaja on mitmeid, aga kindlasti parimateks argumentideks on kiirus, kvaliteet ja aastaringne püstitamise võimalus. Põhjamaades on elementmajad ennast igati hästi tõestanud.

Meil on kõik kliendid ühtviisi olulised. Alati püüame leida kliendi soovidele mõistlikke lahendusi. Materjal, mida kasutame, on väga kvaliteetne, Norra turg lihtsalt nõuab seda. See on ka põhjus miks kiirus ja kvaliteet on ettevõttes väga olulisel kohal.

Väärtustame oma töötajaid, sest häid inimesi on raske leida ja väljaõpe võtab aega ning ressursse. Soovime oma töötajatele pakkuda häid töötingimusi ning oskuste kohast töötasu.

Ootame teid külastama meie majatehast Juurus, pakume teile tassi kohvi ja räägime teie majast.