katusefermid

Katusefermidfermidkatusekanduridsarikadtootmine.

Katuseferme nimetatakse veel katusekanduriteks, katusesõrestikuks või katuseristideks. Tehases valmistatud ogaplaat-katusefermid võimaldavad majakatuse kiiret püstitust. Fermi detailide ühendamiseks kasutatakse ogaplaate. Fermide valmistamisel kasutame ainult kuivatatud hööveldatud ja tugevus-sorteeritud puitu, mis vastavad eurostandardile ja tugevusklassile. Meie majatehases saab valmistada katuseferme pikkusega kuni 14 meetrit. Fermi valmistamiseks kasutatakse spetsiaalset pressi. Katusefermide pakkimisel kinnitatakse nad omavahel metalllindiga.

Ehituspraktikas edukas tehnoloogia
Juba pool sajandit tagasi võeti Ameerikas kasutusele uudne puitsarikate valmistamise tehnoloogia. Viiekümne aasta jooksul on ogaplaatfermid tõestanud oma töökindlust ja usaldusväärsust ning võetud puitkandekonstruktsioonide rajamisel kasutusele kogu maailmas. Tutvu enamlevinud katusefermide lahendustega: joonised – näited.

Tehases toodetud katusefermid sobivad igale hoonele, kuna:

 • paigaldus on kiire ja lihtne
 • hoiavad kokku ehitaja aega ja raha
 • töid saab teostada ka kitsastes oludes
 • ehitusplatsile ei teki täiendavaid jäätmeid, paigaldus on puhas

Puidust ogaplaatferme iseloomustab:

 • täpne lahendus ja paindlik lähenemine
 • materjali kokkuhoid
 • aja kokkuhoid ehitusplatsil
 • ruumi kokkuhoid ehitusplatsil

Fermid, sõrestikud eraldi või kogu katusekonstruktsioon valmistatakse tellija poolt antud arhitekti joonistele ja andmetele vastavalt.

Saatke meile fermiprojekt (erandjuhul majajoonised, kuid nende põhjal fermipakkumise tegemine on aeglane ja vahel võimatu) ja me teeme Teile pakkumise. Fermide hinnaküsimises vaja ära märkida fermi tüüp, sildeava, kogus ning kindlasti täpsustada, kas on ka erinõudeid koormuse osas.

Täpsustus – milleks vaja fermiprojekti? Fermiprojekti esitamisel garanteeritakse hinnapakkumine operatiivselt ja 100% kindlusega. Ilma fermiprojektita on fermidele hinnapakkumise tegemine raskendatud ja see toob kaasa vastuse venimise. Infoks veel niipalju, et juhul kui te hiljem soovite tellida valmisferme on nii ehk naa vaja fermiprojekti, ilma selleta neid ei võeta tootmisse.

 

Vaata ka meie tehtud tööde pildigaleriid:

 

Vormista hinnapäring – tellimus:  

  Teie nimi: *

  Firmanimi:

  E-mail: *

  Telefon:

  Päring: *

  Lisa joonis (kui on):

  Spämmimootorite kaitse: *

  * tärniga märgistatud väljad on nõutud täita!