Puitmajad - elementmajad

Puitsõrestik tehnoloogial elementmaja ehk nn. tehasemaja tuntakse veel nimedega: moodulmaja, elementmaja, kilpmaja, tehasemaja jms.

Et tutvuda meie projektidega, siis vaata siia: Projektid. Erisoovide puhul saab kõigile projektidele lisada individuaalseid lahendusi.

Eelised elementmaja ehitada on järgmised:

  • KIIRUS - Kiirem ehituskäik: majakarbi saab püsti ühe kuni mõne päevaga! Aastaringne püstitus!
  • KVALITEET - Parem kvaliteet: detailid valmi­vad tehases spetsiaalsetel töö­laudadel, mis tagavad elementide täpsuse ning omakorda tagab ehitise kõrge kvaliteedi.
  • PLANEERIMINE - Ehituslikku ajakava on kergem järgida.
  • MATERJALI KULU - Väiksem materjali kulu: materja­lide optimeerimine tehases ning ökoloogilisem tööprotsess!
  • SÄÄSTLIKKUS - Aitab tellijal kokku hoida ehitus­kulusid: mida lühem on ehitamise aeg, seda väiksemad on ehituse üld- ja kaudkulud.

Elamute ehitamiseks kasutame tööstuslikku meetodit, kus välisseinaelementidest ja katuseelementidest või katusefermidest koosnev komplekt valmib tehase tingimustes meistrite valvsa pilgu all.

Miks valida tüüpprojekti?
Tüüpprojektide valimine võimaldab praktikas läbi proovitud lahenduste kasutamise. Võrreldes eriprojektidega väheneb oluliselt nii projekteerimise aga ka tehnoloogiliste vigade risk. Lisana võib nimetada veel tüüpprojektide kasutamisel tuntav kuluefektiivsus projekteerimiskulude ning sobivate tehnoloogiliste lahenduste leiutamise ajakulu arvelt. Samuti on tüüpprojektidega optimeeritud materjali kulu ning tööprotsess, mis omakorda peegeldub hoone hinnas. Vaata lisaks: Projektid

Korterelamud - paarismajad

korterelamud_korrusmajad

Arca Nova Grupp omab aastatepikkust kogemust monteeritavate puitkonstruktsioonide projekteerimise, tootmise ja ehitamisega. Meie tootevalikusse kuuluvad: korterelamud, korruselamud (üle 2 korruse), ridaelamud ja paarismajad. Samuti kuuluvad antud tooterühma ühiskondlikud hooned nagu kontorihooned, raamatukogud, lasteaiad, sotsiaalmajad jms.

Vaata ka meie tehtud tööde pildigaleriid: Porfolio korterelamud

Puitmajad - elementmajad